Pages Menu
Categories Menu
Kto ma grać na weselu?

Kto ma grać na weselu?

pielęgnacja wnętrzna samochodu Filtr paliwa

Każda para narzeczonych chce, aby na ich weselu muzyka była taka dobra, że wszyscy goście będą się świetnie bawić. Zarówno nasi młodzi przyjaciele, jak i osoby starsze – rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie. Coraz rzadziej wynajmuje się kapele weselna, czy zespół. Nie jest to coś, co jest mile widziane, bowiem takie zespoły mają dość archaiczny repertuar i zazwyczaj fundują gościom niezbyt ambitne piosenki. Dlatego o wiele lepiej jest zdecydować się na kogoś, kto będzie puszczał różne rodzaje muzyki. Kto to może być ? DJ

Najlepszy DJ na wesele to taki, który puszcza hity znane wszystkim jak i muzykę, która trafia we wszystkie gusta. Hity dla naszych babć i cioć przeplatają się z piosenkami, których słuchaliśmy w podstawówce i najnowszymi imprezowymi przebojami. Taka osoba zazwyczaj ustala wcześniej playlistę z nowożeńcami i nie zaskakuje ich piosenkami z top 10 list przebojów disco polo. Najlepszy DJ na wesele to taki, który zapyta, jaką muzykę lubimy i postara się dopasować do tego z repertuarem na wesele. Osoba, która widzi jakie przeboje cieszą się największym zainteresowaniem.

Kiedy zatrudnimy kogoś takiego, będziemy mieli pewność, że nasi goście będą zachwyceni i będą tańczyć do białego rana. Dzięki takiej muzyce ani nasza mama, ciocia czy nasza najlepsza przyjaciółka nie zejdzie z parkietu przed świtem. Impreza z takim DJ z pewnością zostanie uznana przez gości za udaną.

Reperaturki nadwozia Tapicerki www.neurodegeneracja.net.pl